Strona Główna

Drukuj

Torba medyczna 2013

Dnia 6.Xll.2013 jednostka OSP Wójcin wzbogaciła się o torbę pomocy medycznej z wyposażeniem.

 

Torbę ufundował Pan Jan Krzesiński Dyrektor KRUS Opole a przekazał dla jednostki Pan Piotr Czechowski Kierownik oddziału KRUS w Kluczborku w towarzystwie Pana Andrzeja Butry Dyrektora Agencji Nieruchomości Rolnych w Opolu, Pana Ryszarda Grünera Burmistrza Byczyny i Pana Andrzeja Stasiaka, który bardzo pomógł nam w osiągnięciu celu. Torbę w imieniu OSP odebrali Zenon Kopis- prezes OSP Wójcin, Grzegorz Gołębiowski- członek zarządu i kierowca, Jan Sikora- członek zarządu, Czesław Tomaszewski- przewodniczący Komisji Rewizyjnej, Tomasz Pawlik- sekretarz Komisji Rewizyjnej, Robert Gołębiowski- strażak i kierowca. Przekazanie odbyło się w zabytkowym Dworze w miejscowości Brzózka.

ZDJĘCIA